Algemene gegevens

Staanplaatsen: 30
Huuraccommodaties: 10
Kampeerterrein: 2 ha
Hoogte: 150 m

Welkom bij Camping de Salviac

Camping de Salviac is een zeer groene kleinschalige camping (30 kampeerplaatsen) in het departement Lot, omgeven door een ondiep beekje. De plekken zijn ruim opgezet met een oppervlakte van 100 tot 180 m² en bieden veel schaduw. Naast kampeerplekken worden er ook 4 mobile homes (inclusief eigen sanitair) en 6 luxe ingerichte tenten (zonder eigen sanitair) verhuurd. Geniet met de kinderen van een heerlijke zomervakantie op de charmante, familiecamping met zeer betrokken Nederlandse eigenaren. Enerzijds biedt de kleine camping in Frankrijk veel privacy en rust door de mooi afgebakende, ruime plekken. Anderzijds is er voldoende vertier voor jong en oud met de aanwezigheid van tennisbanen, een zwembad op 100 meter (gratis voor de campinggasten), speeltuin voor de kinderen en sportvelden. Voor de kinderen worden op de camping sport- en spelactiviteiten georganiseerd. Bij het zwembad vind je ook een ondiep peuterbad. Tenslotte heeft de camping een baby-verschoonruimte.

Leuke activiteiten voor jong en oud

De eigenaren organiseren ’s avonds leuke activiteiten voor jong en oud, zoals een pubquiz, tennistoernooi of wijnproeverij voor de papa’s en mama’s. Er is een klein restaurant met terras, waar 1 à 2 keer per week een maaltijd wordt verzorgd (leuke pizza-avond, paëlla-avond, confits de canard) en waar je verder terecht kan voor een klein hapje en drankje. Daarnaast is er elke morgen een broodservice met de lekkere stokbroden en croissantjes van het bakkertje uit het dorp met gratis een kopje koffie om de dag relaxt te beginnen.

Kindvriendelijke camping in de Lot

De kleinschalige camping in de Lot ligt aan de rand van een typisch frans dorpje, Salviac, met leuke restaurantjes, een bakkertje en een wekelijkse markt. Op 10 minuten rijden ligt een zwemmeer en iets verder rijden vind je de rivieren de Dordogne en de Lot waar je ook heerlijk kunt zwemmen of kanoën. In de glooiende streek waar de camping gesitueerd is vind je prachtige wandel- en fietsroutes (o.a. GR 652/route de Compostelle). Daarnaast vind je in dit gebied een echte verzameling aan pittoreske, middeleeuwse plaatsjes, zoals Domme, Castelnaud, Puy l’Évêque en Rocamadour. Ook zijn er veel grotten te bezoeken. Typisch aan deze streek zijn de vele avondmarkten, waar je kan met je bord eten uit de streek kan aanschuiven aan lange houten tafels en waar de voetjes gegarandeerd van de vloer gaan.

We hebben een aantal opties voor Camping de Salviac voor je op een rijtje gezet:

Laagseizoen Voorseizoen Hoogseizoen Verblijf
Kampeerplaats €15,30 €15,30 €21,80 per nacht
Luxe tent 2p €35,80 €35,80 €50,80 per nacht
Mobile home 4p €350 €350 €550 per week

Camping de Salviac

Frankrijk Midi-Pyrénées Lot Salviac

La Réquillou, 46340 Salviac

0031-617858461
Duits, Engels, Frans, Nederlands, Spaans
begin juni tot half september

Een review achterlaten

Hierbij verklaar ik dat mijn review gebaseerd is op mijn ervaring en mijn eigen mening weerspiegelt. Door het versturen van deze beoordeling verklaart u akkoord te gaan met onze spelregels.